Twórczość artystyczna Stanisława Nowakowskiego

Tło rozmyte w szaro-czerwonych odcieniach. Na środku cztery obrazy. Od lewej, portret wykonany ołówkiem dziewczynki w kapeluszu, pastel Matki Boskiej z dzieciątkiem, rysunek prezentujący obozowy orszak jeńców i akwarela drewnianego kościoła, profil cieniowy artysty. Tekst Miejska Biblioteka Publiczna. Dział Informacji Regionalnej. Prezentacja Multimedialna, Twórczość artystyczna Stanisława Nowakowskiego. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Twórczość artystyczna Stanisława Nowakowskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją multimedialną pt. Twórczość artystyczna Stanisława Nowakowskiego – żołnierza AK i wielkiego działacza społecznego naszego miasta. W materiale przedstawiono, mniej znaną, działalność jaworznianina, związaną ze sztuką – malarstwem, rysunkiem, grafiką.

Opis alternatywny prezentacji

01 - 07 lip 2021