Powstanie Warszawskie w filmie – spotkanie edukacyjne

Na czarno-białym tle przedstawiającym front zniszczonej bombardowaniem kamienicy (zdjęcie archiwalne pokazujące Warszawę z czasu drugiej wojny światowej), grupa żołnierzy z biało - czerwonymi opaskami na ramieniu, symbol powstania warszawskiego, geometryczne elementy graficzne, szaro-błękitne, w kształcie dwóch prostokątów i koła, na których zamieszczono tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, osiemdziesiąta rocznica Powstania Warszawskiego, Powstanie Warszawskie w filmie spotkanie edukacyjne, 1.08-19.08.2024, godz. 16.00. Informacje w Dziele Multimedialnym (I piętro), tel. 32 751 91 92, Logotypy: MBP w Jaworznie oraz Jaworzna - Miasta Energii.

Powstanie Warszawskie w filmie – spotkanie edukacyjne

1 sierpnia o godz. 16.00, w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, zapraszamy do Działu Multimedialnego na spotkanie edukacyjne poświęcone bohaterom tego narodowego zrywu. W tym wyjątkowym dniu pragniemy wspólnie z Wami uczcić pamięć ofiar walki w obronie stolicy i niepodległości całego kraju.

Tagi:

01 sie 2024