Oligoimpresje – wizja nieba i piekła – wernisaż wystawy pokonkursowej

Tło: białe. W górnej części plakatu widzimy logotyp Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jaworznie, przedstawiający zdjęcie Jana Pawła II. Nieco niżej po obu stronach plakatu widzimy fragmenty obrazu Hieronima Boscha pt. Ogród rozkoszy ziemskich. Poniżej znajdują się logotypy: MBP w Jaworznie i miasta Jaworzna. Tekst: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II 43-600 Jaworzno, ul. Wolności 11 telefon 32 762-91-45 XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla szkół i warsztatów terapii zajęciowej pt. Oligoimpresje - wizja nieba i piekła pod patronatem Prezydenta miasta Jaworzna Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego Nagrody specjalne ufundowali: I Dama RP Agata Kornhauser-Duda Przewodniczący Rady Miejskiej Miasta Jaworzna Tadeusz Kaczmarek Firma ART-COM Rozstrzygnięcie konkursu 21.05.2024 r., godz.11.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie ul. Rynek Główny 17, 43– 600 Jaworzno Wystawa pokonkursowa 17.05.24 r.—09.06.24 r. Logotypy: Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowywania w Jaworznie, Art-Com, Wojewody Śląskiego, Diecezji Sosnowieckiej, Puls Jaworzna, Netto.

Oligoimpresje – wizja nieba i piekła – wernisaż wystawy pokonkursowej

21 maja 2024 r. w jaworznickiej Bibliotece Głównej, odbył się wernisaż wystawy, prezentującej pokłosie XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Szkół i Warsztatów Terapii Zajęciowej pt. Oligoimpresje – wizja nieba i piekła. W trakcie uroczystości laureatom rywalizacji zostały wręczone dyplomy i nagrody. Organizatorem wydarzenia był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Prezydent Jaworzna i Wojewoda Śląski.

Tagi:

17 maj 2024 - 09 cze 2024