Drodzy Czytelnicy,
od 31 lipca w siedzibie Biblioteki Głównej wydawane będą sierpniowe kody Legimi. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośredni lub przez formularz dostępny na stronie:

Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia sprzed 31 lipca nie będą brane pod uwagę.
Informujemy, że zmieniły się zasady wydawania kodów Legimi.

Aktualny regulamin jest dostępny na stronie:

Do najważniejszych zmian należą:
– konieczność posiadania ważnego konta
– konieczność aktywacji kodu otrzymanego na poprzedni miesiąc (jeśli takowy był wydany)
– wiek powyżej 13. roku życia
– ubieganie się o kod drogą elektroniczną przez formularz na stronie biblioteki, a nie przez adres mailowy:

Ważność konta czytelniczego można sprawdzić po zalogowaniu się do katalogu Sowa lub w dowolnej placówce MBP w Jaworznie. Czytelnik, któremu minęła ważność konta bibliotecznego, proszony jest o osobiste zaktualizowanie danych poprzez odwiedzenie jednej z naszych placówek z dokumentem tożsamości.

Kody Legimi wydajemy do wyczerpania puli. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie może zagwarantować, że wszyscy chętni Czytelnicy otrzymają kod.

31 lip 2024 - 31 sie 2024