Imię Boga. Dekalog II – wykład ks. dr. Lucjana Bielasa

W centralnej części ustawione w rzędach szablony postaci ludzkich. Powyżej napis: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Imię Boga. Dekalog II. Poniżej grafiki dopisek: wykład księdza doktora Lucjana Bielasa, 14 czerwca 2024 roku, godzina 17:00. Na dole logotypy: MBP w Jaworznie i Jaworzna - Miasta energii.

Imię Boga. Dekalog II – wykład ks. dr. Lucjana Bielasa

14 czerwca o godz. 17.00, zapraszamy na ostatni przed wakacjami wykład ks. dr. Lucjana Bielasa poświęcony Dekalogowi. Podczas prelekcji, zatytułowanej „Imię Boga”, omówione zostanie drugie przykazanie: „Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego nadaremno”. Spotkanie odbędzie się w Audytorium Biblioteki Głównej.

14 cze 2024