Biblioteka ma głos. Odcinek 27 – O zmianie

Na szarym tle, po prawej stronie, duży mikrofon studyjny, od niego napis imitujący tubę: "Biblioteka ma głos". Poniżej: Podcast odcinek 27 – O zmianie. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja: Bartosz Baran. Premiera: 19 czerwca 2024, godzina 16:00. Poniżej ikony: Facebooka, kanału YouTube i serwisu Spotify oraz logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Biblioteka ma głos. Odcinek 27 – O zmianie

Już Heraklit dostrzegł, że wszystko płynie (panta rhei). Podlegamy nieustannemu ruchowi, nieuchronnie prowadzącemu nas do kolejnych zmian. Ich charakter bywa mocno zróżnicowany. Czasem przybierają radykalną postać, a niekiedy następują niemal niepostrzeżenie. To właśnie zmianie, w rozmaitych odsłonach, poświęcimy kolejną rozmowę z cyklu „Biblioteka ma głos”. Premiera najnowszego podcastu będzie miała miejsce 19 czerwca, o godzinie 16.00. Nagranie udostępnione zostanie na naszej stronie internetowej www.mbp.jaworzno.pl, Facebooku i kanale YouTube. Wersji audio wysłuchać będzie można za pośrednictwem serwisu Spotify.

19 cze 2024