Dostęp do informacji publicznej

Każdy ma prawo do uzyskania informacji o działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2022 r. poz.902)
Podstawowe informacje są zamieszczane na stronie internetowej Biblioteki. Dodatkowe informacje w zakresie dotyczącym Biblioteki są udostępniane w odpowiedzi na wniosek.
Zasady udzielania informacji publicznej na wniosek, reguluje w Bibliotece zarządzenie wymienione poniżej.
Wypełniony wniosek można przesłać:
– pocztą elektroniczną na adres: poczta@mbp.jaworzno.pl
– pocztą na adres:
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
Rynek Główny 17
43-600 Jaworzno
Materiały:
Klauzula informacyjna dla osób składających wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Formularz wniosku nie ma charakteru obligatoryjnego, jednak jego wypełnienie usprawni procedurę udzielenia odpowiedzi.

Podmiot udostępniający :Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
Osoba wprowadzająca :Radosław Sobala