Zaczytane Jaworzno

Tło: posąg siedzącego drwala znajdujący się pod jaworem na rynku, na ręce drwala leży otwarta książka, w tle kolorowe zabudowania rynku. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Dział Informacji Regionalnej zaprasza na prezentację multimedialną Zaczytane Jaworzno. U dołu, na białym pasku logo Biblioteki i miasta Jaworzna.

Zaczytane Jaworzno

29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa do obejrzenia prezentacji multimedialnej pokazującej, że czytać można wszędzie, a w naszym mieście miejsc, w których można w ten sposób spędzić wolny czas na świeżym powietrzu, nie brakuje.

Opis alternatywny prezentacji.

Tagi: