Z punktu widzenia filozofii.

Tło: białe. Po prawej stronie plakatu fragment posągu Arystotelesa. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Arystoteles "Zachęta do filozofii". Uwaga nowy termin 2 listopada października 2022 r. godz. 17.00 prowadzenie: dr hab. prof. UŚ Tomasz Kubalica Z punktu widzenia filozofii. Logotypy: biblioteki i miasta Jaworzna.

Z punktu widzenia filozofii.

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych Czytelników, od października br. powracamy do prowadzenia dyskusyjnych spotkań pn. „Z punktu widzenia filozofii”. To cykl dedykowany wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Drogowskazem, wyznaczającym kierunek spotkań, będą teksty autorstwa znanych i cenionych myślicieli. Inauguracja klubu odbędzie się 2 listopada o godz. 17.00. Lektura obowiązkowa: „Zachęta do filozofii” Arystotelesa, dostępna jest dla zainteresowanych w Informatorium Biblioteki Głównej. Rozmową pokieruje dr hab., prof. UŚ Tomasz Kubalica. Serdecznie zapraszamy!

02 lis 2022