Wierszyki na drugie śniadanie. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępką

Tło: pomarańczowe. Grafika: 1. Obraz, na którym namalowano dwoje dzieci. Rudowłosy chłopiec i dziewczynka z czarnymi kucykami opiekują się czarnym kotem. Chłopiec daje kotu miseczkę mleka, a dziewczynka bawi się z pupilem przy pomocy piórek. 2. Stos złożony z pięciu książek, na którym drzemie kot. Zarówno kot jak i książki zostały namalowane w różnych odcieniach pomarańczu, żółci i brązu. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wierszyki na drugie śniadanie. Marcowe kotki. Spotkanie z Urszulą Kępką. Termin: 23 marca 2023, godz. 10:00. Logo: MBP Jaworzno, Jaworzna-źródła energii.

Wierszyki na drugie śniadanie. Spotkanie autorskie z Urszulą Kępką

Marcowe kotki, pojawiające się na drzewach i krzewach jeszcze przed kalendarzową wiosną, to jeden z pierwszych zwiastunów nowej pory roku. Pełni nadziei na rychłe jej nadejście, zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Wierszyki na drugie śniadanie”, które odbędzie się 23 marca br. o godz. 10.00. Jesteśmy przekonani, że wspólna lektura utworów Urszuli Kępki, zachęci wiosnę, aby na już stałe zagościła wśród nas.

23 mar 2023