Wierszyki na drugie śniadanie

Tło: niebieskie. W dolnej części plakatu umieszczono białą ramkę, w której odnajdziemy kolorowe obrazki: piernikowe serce, smoka, zielonego stworka oraz głowę dziewczyny z zielonymi włosami. Wszystko to na tle mapy Polski. Elementami graficznymi plakatu są również: brązowo-pomarańczowy aparat fotograficzny, czerwono-biały leżak plażowy i parasol oraz żółty kapelusz. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Wierszyki na drugie śniadanie Wakacyjne podróże spotkanie z Urszulą Kępką 19 czerwca 2024 r. godz. 10.00 Logotypy: MBP w Jaworznie i miasta Jaworzna.

Wierszyki na drugie śniadanie

19 czerwca br. o godz. 10.00, a więc kilka dni przed rozpoczęciem kalendarzowego lata, w Bibliotece Głównej odbędzie się spotkanie dla najmłodszych z Urszulą Kępką. Tym razem jaworznicka poetka zabierze nas w wakacyjną podróż. Kompasem wyznaczającym kierunek wyprawy będą oczywiście jej wiersze, wprowadzające do klimatu letnich wojaży. Serdecznie zapraszamy!

19 cze 2024