Wierszyki na drugie śniadanie

Tło: czerwone. W prawym dolnym rogu plakatu widzimy kolorowego motyla, siedzącego na bladoróżowej róży. Gdzieniegdzie widać białe serca. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Wierszyki na drugie śniadanie. Wszystko dla mamy spotkanie z Urszulą Kępką 15 kwietnia 2024 r. godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie i Miasta Jaworzna.

Wierszyki na drugie śniadanie

Serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców Jaworzna do udziału w spotkaniu z Urszulą Kępką, które odbędzie się 15 maja br. o godz. 10.00 w Bibliotece Głównej. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Dzień Matki. Wspólnie z poetką postaramy się przygotować literacką laurkę dla naszych Mam.

15 maj 2024