Spotkanie ze Zbigniewem Adamczykiem

Tło: beżowe, poznaczone pęknięciami, imitujące kamienną ścianę. W centrum plakatu znajduje się ekslibris MBP Jaworzno, a także stoi książka w niebieskiej okładce, ozdobiona obrazem przedstawiającym drogę wijącą się wśród łąk i wzgórz. Tekst: Wstyd… nie czytać wstyd… Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Adamczykiem, poprowadzi Agnieszka Kisała. Termin: 19 maja 20223r, godz. 16:00. Miejsce: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Jaworznie. Zaprasza Dział Informacji Regionalnej.

Spotkanie ze Zbigniewem Adamczykiem

19 maja br, o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie ze Zbigniewem Adamczykiem, które wyjątkowo zostało przeniesione do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Jaworznie. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana książka pt. „Wstyd”, która jest debiutancką powieścią jaworznickiego społecznika, znanego z prężnej działalności na terenie naszego miasta, a w szczególności związanego z Młodzieżowym Domem Kultury.

19 maj 2023