Spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk

Tło: jasno niebieski. Na plakacie umieszczono zdjęcie Agnieszki Kaźmierczyk, ubranej w granatowy żakiet i biały top. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Spotkanie autorskie dla młodzieży z Agnieszką Kaźmierczyk, 6 marca 2024 r. godz. 12.00 Biblioteka Główna. Projekt „Biblioteczny SLOW" jest współfinansowany ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii "JAWORZNO wolne od uzależnień". Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna, Projektu "Biblioteczny SLOW", Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

Spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk

W samo południe 6 marca br. w naszej bibliotece gościliśmy jaworznicką pisarkę Agnieszkę Kaźmierczyk. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w naszym mieście. W trakcie spotkania autorka opowiedziała o swoich pierwszych próbach literackich, pracy w charakterze dziennikarza i o pasji pisania, która motywuje ją do działania i daje poczucie spełnienia. Nie zabrakło również rozmów na temat jej najnowszych książek, a także planów na przyszłość, które nierozerwalnie wiążą się z literaturą.

Spotkanie zorganizowano w ramach projektu „Biblioteczny SLOW”, współfinansowanego ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii „JAWORZNO wolne od uzależnień”.

06 mar 2024