Spotkanie poetyckie z Bronisławą Zarzeczną

Tło: biało – niebieskie. Po lewej stronie u dołu białe kwiaty frezji. Na białym pasku u dołu 2 logotypy. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Czytelnia Naukowa i Czasopism, spotkanie poetyckie z Bronisławą Zarzeczną pt. Miłość jest celebracją życia, 28 maja 2024, godz. 17.00.

Spotkanie poetyckie z Bronisławą Zarzeczną

Fotorelacja

28 maja 2024 r. o godz. 17.00, w Bibliotece Głównej, odbyło się spotkanie z Bronisławą Zarzeczną. Podczas wydarzenia, zatytułowanego „Miłość jest celebracją życia”, po raz pierwszy autorka zaprezentowała zgromadzonej publiczności utwory poetyckie, w których w bardzo osobisty sposób, opowiedziała o dojrzałej miłości, łączącej dwoje dorosłych ludzi nadając ich życiu nowy smak – czasem słodki, innym razem gorzki. W swej twórczości wiele miejsca poświęciła również Bogu, w którym upatruje sens życia i wszystkiego, co w nim najważniejsze.

28 maj 2024