Spotkanie poetyckie z Alicją Dudek pt. „Zmienność”.

Tło: Na tle błękitnego nieba widzimy lecące ptaki, poniżej żółto – brązowe słoneczniki. Na białym pasku u dołu plakatu 3 logotypy.

Spotkanie poetyckie z Alicją Dudek pt. „Zmienność”.

Czytelnia Naukowa i Czasopism zaprasza na spotkanie poetyckie Alicji Dudek pt. „Zmienność”, które odbędzie się w w Bibliotece Głównej w dniu 26 października 2021 r. o godz. 17.00. Podczas spotkania autorka zaprezentuje swoje wiersze o tematyce sentymentalnej. Wydarzenie zorganizujemy w ramach obchodów 120 – lecia nadania praw miejskich Jaworznu. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Wejściówki będą do odebrania w Punkcie Informacji Turystycznej od 21 października, od godz. 17.00.

26 października br. o godz. 17.00 w  Bibliotece Głównej w Galerii ExLibris odbyło się spotkanie poetyckie  Alicji Dudek. Autorce towarzyszył Eugeniusz Puchalski, który w przerwie pomiędzy czytanymi przez poetkę wierszami grał na pianinie popularne melodie. Zgromadzona publiczność z zainteresowaniem wysłuchała utworów, które specjalnie na to spotkanie wybrała autorka. Miały one charakter sentymentalny, refleksyjny i bardzo osobisty.
Tagi:

26 paź 2021