Piernikowe serduszka. Spotkanie z Urszulą Kępką

Tło różowe. W prawym dolnym rogu plakatu umieszczono obrazek przedstawiający aniołka, trzymającego w ręce duże, piernikowe serduszko. Po przeciwnej stronie stoi czerwony kubek, wypełniony po brzegi świątecznymi łakociami: piernikami, cukierkami. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Wierszyki na drugie śniadanie Piernikowe serduszka spotkanie z Urszulą Kępką 15 grudnia 2022 r. godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna.

Piernikowe serduszka. Spotkanie z Urszulą Kępką

Atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia czuć z każdym dniem coraz bardziej intensywnie. Zwiastuny nadchodzącego czasu dostrzegamy na ulicach, w sklepach, domach i oczywiście Bibliotece, która w czwartek 15 grudnia br., za sprawą Urszuli Kępki, zamieni się w fabrykę słodkich, piernikowych ciasteczek. Serdecznie zapraszamy najmłodszych na to wyjątkowe spotkanie z ulubioną, jaworznicką poetką.

15 gru 2022

Etykiety