O miłości. Literacko-muzyczny wieczór walentynkowy

Na czerwonym tle serduszka ze sklejonych pasków papieru oraz tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, o miłości literacko-muzyczny wieczór walentynkowy. Logotypy: MBP w Jaworznie i Jaworzno Źródło Energii.

O miłości. Literacko-muzyczny wieczór walentynkowy

Któż z nas za nią nie tęskni, lub o niej nie marzy? Jest porównywana do powietrza – trudno bez niej żyć.
Ma niezliczoną liczbę odsłon i form. Tak, by każdy mógł jej zakosztować. Choć zdarza się, że wyczekiwana, czasem pojawia się nieproszona, to raz dana lub otrzymana, pozostaje z nami na zawsze. Miłość – to właśnie ona będzie bohaterką literacko-muzycznego wieczoru, 14 lutego o godz. 17.00, dokładnie w dniu jej patrona – św. Walentego. Podczas spotkania zaprezentujemy wybrane piosenki i wiersze traktujące, w różny sposób, o tym najsilniejszym i zarazem najpiękniejszym z uczuć. Na bibliotecznej scenie wystąpią Marzena Rendak i Piotr Laska.
Liczba miejsc ograniczona. Wejściówki do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej (Biblioteka Główna) od 7 lutego 2022 r.

Relacja

Bardzo nam miło, że celebrując coroczne walentynkowe święto mogliśmy wspólnie z Państwem spróbować nakreślić różnorodne odcienie miłości, w oparciu o poezję Leopolda Staffa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, ks. Jana Twardowskiego czy Agnieszki Osieckiej. Pomogli nam w tym artyści – Marzena Rendak i Piotr Laska, którzy
dopełnili obrazu sięgając po klasykę polskiej piosenki, czyli do repertuaru Kabaretu Starszych Panów oraz przeboje wokalistek takich jak Whitney Houston czy Adele. Dla osób, które zdecydowały się razem z nami spędzić ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy także słodką niespodziankę.

Tagi:

14 lut 2022