Międzynarodowy Dzień Niewidomych – quiz

Tło: strona książki zapisanej alfabetem Braille’a, na której leży okrągła lupa z czarną rączką powiększając słowo: QUIZ. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Międzynarodowy Dzień Niewidomych. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia miasta Jaworzna oraz Jaworzno – źródło energii.

Międzynarodowy Dzień Niewidomych – quiz

Listopad to czas jesiennych refleksji, wspominania zmarłych, zagłębiania się w meandry historii naszej ojczyzny, a także rozmów o patriotyzmie. Jednakże w tym miesiącu jest jeszcze jedno, szczególne święto, które powinno nas skłonić do refleksji. Mowa o Międzynarodowym Dniu Niewidomych, który corocznie przypada na 13 listopada i to właśnie z tej okazji zapraszamy Was, Drodzy Czytelnicy, do udziału w krótkim quizie na temat codzienności, w której żyją osoby z dysfunkcją wzroku.

13 - 30 lis 2021