Miastu na 120. rocznicę. Wystawa zbiorowa

Tło białe. Czarno-białe zdjęcia prezentujące historyczne budynki Jaworzna oraz czerwone fotografie przedstawiające współczesne wieżowce, charakterystyczne dla miasta. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Miastu na 120. rocznicę. Wystawa zbiorowa STK 16.06-05.07.2021. Galeria ExLibris. Logotypy: Biblioteki, STK, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Miastu na 120. rocznicę. Wystawa zbiorowa

Celebrując rocznicę nadania Jaworznu praw miejskich Biblioteka wraz ze Stowarzyszeniem Twórców Kultury serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy „Miastu na 120. rocznicę”, którą od 16 czerwca 2021 r. prezentować będziemy w Galerii ExLibris. Ekspozycja przedstawia dorobek lokalnych artystów, zrzeszonych w STK: malarzy, rzeźbiarzy, twórców sztuki rękodzielniczej. Wystawa potrwa do 5 lipca br.

KATALOG -ONLINE:

Opis alternatywny