Książki online dla Każdego. Legimi

Białe tło, w prawym górnym rogu grafika zielono-żółto-niebieska, w prawym dolnym grafika niebiesko-zielono-żółta. Tekst: Książki online dla każdego. W naszej bibliotece otrzymasz dostęp do ebooków na platformach Biblio ebookpoint, Ibuk Libra, Legimi. Zapytaj bibliotekarza o kod dostępu! Województwo Śląskie. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021. Realizator zadania Biblioteka Śląska. Biblioteka Śląska jest instytucją kultury Samorządu województwa śląskiego. bo.slaskie.pl. Logotypy: Śląskie Budżet Obywatelski, województwo Śląskie, Biblioteka Śląska.

Książki online dla Każdego. Legimi

Drodzy Czytelnicy!
Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. W czerwcu po raz ostatni w Filiach: Byczyna, Gigant, Osiedle Stałe i Podłęże 2 będzie można odebrać kody do Legimi, w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Czytelnicy, którzy aktywują kody w czerwcu otrzymają również dostęp do audiobooków.
Aby skorzystać z usługi wykonaj następujące kroki:

Tagi:

25 - 31 maj 2022