Klub  Filmowy

Klub Filmowy

Tło: błękitne. Ilustracje: Trzy brązowe fotele kinowe. Na podłodze stoi w opakowaniu popcorn. Dwie kinowe lampy oświetlają fotele po bokach plakatu. Tekst: Klub Filmowy. Oscarowy komediodramat. 10.02.2022, godz. 17:00. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 2 218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego, które odbędzie się 10 lutego o godzinie 17.00.

Tym razem proponujemy Państwu zdobywcę wielu prestiżowych nagród filmowych oraz licznych nominacji – wojenny komediodramat pokazujący historię młodego Niemca, który pomaga ukrywającej się Żydówce, a jednocześnie stara się pozostać nazistą.

Czy w jednym obrazie można połączyć szczęśliwe dzieciństwo, okrucieństwa wojny oraz solidną dawkę humoru? Zachęcamy, aby przekonali się o tym Państwo razem z nami i zapraszamy na seans.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone będą w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu 32 751-91-92 wew. 2 218.

10 lut 2022