II MIEJSCE w konkursie GRY W BIBLIOTECE

Na granatowym tle, w środkowej części napis: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie na podium! Nasza biblioteka zajęła II miejsce w konkursie ogłoszonym przez branżowe czasopismo "Poradnik Bibliotekarza", konkurs GRY W BIBLIOTECE. Poniżej, w prawym rogu logotypy: MBP w Jaworznie i Jaworzna - Miasta Energii. Po obu stronach tekstu kolorowa grafika: rysunek telefonów komórkowych w dłoniach.

II MIEJSCE w konkursie GRY W BIBLIOTECE

Niezwykle cenne i motywujące są dla nas wszelkie przejawy akceptacji Państwa – Czytelników i odbiorców naszych usług, ale też bardzo miłą okolicznością jest dostrzeżenie prowadzonych działań przez społeczność branżową. Z ogromna przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza biblioteka zajęła drugie miejsce w konkursie GRY W BIBLIOTECE, ogłoszonym przez miesięcznik „Poradnik Bibliotekarza”. Oczywiście w ogromnej mierze kolejne działania i podejmowane aktywności wypływają z Państwa inspiracji, chęci zaspokajania nowych oczekiwań i odpowiadania na zmieniającą się wokół rzeczywistość. Bardzo dziękujemy! W zgłoszonej do konkursu relacji opisywaliśmy realizację dwóch gier mobilnych – „Jak obronić Wawę?” – rodzinna gra miejska z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, w ramach dofinansowania ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA NA LATA 2017-2022 oraz „Mały Książę – nowa odsłona”, w ramach 3 edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Gratulujemy kreatywności instytucjom, które wraz z nami znalazły się na podium!

09 sie 2022