Dbamy o ciało! Dbamy o ducha!

Tło: białe. Po prawej stronie plakatu widzimy fragment postaci zielonego ludzika, ubranego w szarą, rozwianą ku górze, pelerynę, który ma na klatce piersiowej umieszczoną żarówkę, a w obu rękach trzyma bordowe wachlarze. Gdzieniegdzie widać obrysy liści jawora - drzewa znajdującego się w herbie Jaworzna. W lewej, górnej części plakatu umieszczono logotyp projektu Energia Biblioteki, przedstawiający żarówkę i otwartą książkę. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Energia Biblioteki. Dbamy o ciało! Dbamy o ducha! warsztaty edukacyjno-rozrywkowe. Prowadzenie: Ewa Krzywosz trenerka fitness, 17 czerwca 2024 r. godz. 17.00. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Logotypy: Biblioteki w Jaworznie, Miasta Jaworzna, Puls Jaworzna, Extra oraz Portalu SBP.

Dbamy o ciało! Dbamy o ducha!

17 czerwca br. o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej, odbędzie się drugie spotkanie w ramach cyklu „Dbamy o ciało! Dbamy o ducha!”, stanowiącego jeden z elementów projektu „Energia Biblioteki”. Tym razem prowadząca zajęcia – Ewa Krzywosz, zaprezentuje uczestnikom podstawowe kroki tańca latino. Żywiołowe rytmy, charakterystyczne dla muzyki latynoamerykańskiej oraz pełne ekspresji ruchy, napełniają energią, poprawiają sylwetkę oraz koordynację. Dobra zabawa gwarantowana!

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Realizacja warsztatów jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

17 cze 2024