Bóg i bożyszcze. Dekalog I – wykład ks. dr. Lucjana Bielasa

W centralnej części ustawione w rzędach szablony postaci ludzkich. Powyżej napis: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Bóg i bożyszcze. Dekalog I. Poniżej grafiki dopisek: wykład księdza doktora Lucjana Bielasa, 24 maja 2024 roku, godzina 17:00. Na dole logotypy: MBP w Jaworznie i Jaworzna - Miasta energii.

Bóg i bożyszcze. Dekalog I – wykład ks. dr. Lucjana Bielasa

24 maja o godz. 17.00, zapraszamy na kolejny wykład ks. dr. Lucjana Bielasa poświęcony Dekalogowi. Podczas spotkania, zatytułowanego „Bóg i bożyszcze”, omówione zostanie pierwsze przykazanie: „Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną”. Prelekcja odbędzie się w Audytorium Biblioteki Głównej.

Tagi:

24 maj 2024