Явожно. Практичний путівник для біженців з України.

Tło: ciemnozielone. Grafika: Widok Rynku z Kościołem na pierwszym planie. Po obu stronach, wypełnionego spacerowiczami deptaku, znajdują się szeregi kolorowych budynków. Tekst: Міська публічна бібліотека в Явожно. Явожно. Практичний путівник для біженців з України. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Jaworzno. Praktyczny przewodnik dla Uchodźców z Ukrainy.

Явожно. Практичний путівник для біженців з України.

Ласкаво просимо до Явожно! Кожен день, проведений далеко від дому – це день туги та невизначеності. Перебуваючи на новому місці, де Ви не знаєте, куди йти, щоб дістатися до магазину, лікаря чи офісу,створює додатковий стрес і розгубленість. Явожно – це відносно велике місто, яке складається з чотирнадцяти районів, тому ми розуміємо, що його повне вивчення потребує часу. Проте ми хочемо, щоб кожен, хто приходить до нас, відчував себе комфортно та мав можливість оглянути найважливіші точки міста. Запрошуємо оглянути місто Явожно за допомогою невеликого путівника.

Jaworzno. Praktyczny przewodnik dla uchodźców z Ukrainy.

Drodzy Obywatele Ukrainy – witamy w Jaworznie! Każdy dzień spędzony poza domem to dzień tęsknoty i niepewności. Przebywanie w nowym miejscu, gdzie nie wiadomo, w którą stronę się skierować, by dotrzeć do sklepu, lekarza, urzędu, wywołuje dodatkowy stres i dezorientację. Jaworzno to stosunkowo duże miasto, złożone z czternastu dzielnic, więc zdajemy sobie sprawę, że jego pełna eksploracja musi potrwać. Jednakże chcielibyśmy, aby każdy, kto do nas przyjedzie, czuł się komfortowo i miał szansę sprawnego zlokalizowania najważniejszych punktów na terenie miasta. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po Jaworznie.

Opis alternatywny prezentacji – przewodnik po Jaworznie

05 kwi 2022 - 31 gru 2022