Festiwal ETNOmania 2024

Tło: białe. Na środku na tle zielonego kółka rysunkowy mężczyzna pokazuje chłopcu wytaczanie dzbana na kole garncarskim. W góry strony różowy napis etnomania. W zielonych i żółtych owalach otaczających parę na środku znajdują się informacje dotyczące daty i godzin trwania festiwalu. U dołu strony logotypy organizatorów i partnerów.

ETNOmania 2024

W tym roku po raz 12. w Wygiełzowie odbędzie się Festiwal ETNOmania.

Kiedy: 14.07.2024 (niedziela), godz. 11:00-19:00

Gdzie: Skansen w Wygiełzowie, ul. Podzamcze 1, Wygiełzów

Festiwal ETNOmania to warsztaty, targi, pokazy, wystawy, etnoinstalacje, koncerty, prezentacje i dużo dobrej zabawy dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

Bilety:

Wszystkie atrakcje Festiwalu są bezpłatne, obowiązuje jedynie bilet wejścia do skansenu.

Bilet normalny – 18 zł.
Bilet ulgowy – 10 zł.
Bilet rodzinny (rodzice z dziećmi w wieku szkolnym) – 45 zł.
Mieszkańcy gminy Babice: bilet ulgowy.
Opłata za wstęp w ramach Karta dla Kultury
Bilet indywidualny normalny – 12 zł.
Bilet indywidualny ulgowy – 5 zł.
Opłata za przewodnika w skansenie – 40 zł.
Opłata za przewodnika dla osoby niepełnosprawnej – 20 zł.

Po szczegółowe informacje o biletach należy udać się na stronę na stronę Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie.

Szczegółowe informacje na temat programu i warsztatów dostępne na stronie Festiwalu.

Źródło: etnomania.pl