Kaczyńscy Maria i Lech

1. BOHATEROWIE 2010 / Zofia Żak // Co Tydzień. – 2010, nr 16, s. 1–2.
Katastrofa lotnicza 10 kwietnia 2010 r. – Smoleńsk.

2. NIEMODNE słowo patriotyzm / Małgorzata Cichy // Co Tydzień. – 2010, nr 16, s. 2.
Katastrofa lotnicza 10 kwietnia 2010 r. – Smoleńsk.

3. DARIUSZ Starzycki zaprasza na otwarcie wystawy : “Warto być Polakiem” poświęcone Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu 17 września 2012 r do Miejskiej Biblioteki Publicznej / [redakcja] // Tydzień w Jaworznie. – 2012, nr 36, s. 4.
MBP – Wystawa “Warto być Polakiem”.

4. WARTO być Polakiem 17.09.2012 [Nagrania z imprez] / Miejska Biblioteka Publiczna. – Jaworzno : MBP, 2012 – 1 płyta DVD (53 minuty) : dźwięk, kolor ; 12 cm.
MBP – Wystawa “Warto być Polakiem”, poświęcona pamięci prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego. Pomysłodawca i główny organizator wystawy Dariusz Starzycki. Nagranie z imprezy.

5. WARTO być Polakiem // Tydzień w Jaworznie. – 2012, nr 37, s. 14.

6. WARTO być Polakiem // Tydzień w Jaworznie. – 2012, nr 38, s. 8.
MBP – Wystawa “Warto być Polakiem”, poświęcona pamięci prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego . Pomysłodawca i główny organizator wystawy Dariusz Starzycki.

7. JAWORZNO upamiętniło Prezydencką Parę // Extra. – 2017, nr 26 (335), s. 5.

8. RADNI nadali nazwy dwóm rondom / (TOS) // Dziennik Zachodni. – 2017, nr 285, dodatek Tygodnik Jaworzno nr 49 (581), s. 3.
Rondo w ciągu Obwodnicy Północnej Jaworzna (na zbiegu z ul. św. Wojciecha) otrzymało imię Marii i Lecha Kaczyńskich. Rondo imienia 308 Dywizjonu Myśliwskiego Krakowskiego będzie znajdować się w rejonie ul. Chełmońskiego.

9. RONDO imienia Marii i Lecha Kaczyńskich / (MI) // Co Tydzień. – 2017, nr 49, s. 2.

10. RONDO Kaczyńskich uroczyście otwarte / (GM) // Co Tydzień. – 2017, nr 50, s. 1.

11. RONDO Marii i Lecha Kaczyńskich / (GD) // Puls Jaworzna. – 2017, nr 49 (93), s. 3.

12. RONDO prezydenckiej pary / Dawid Litka // Puls Jaworzna. – 2017, nr 50 (94), s. 1.
Rondo w ciągu Obwodnicy Północnej Jaworzna (na zbiegu z ul. św. Wojciecha) otrzymało imię Marii i Lecha Kaczyńskich. MBP – spotkanie z redaktor Dorotą Łosiewicz, która opowiedział o wywiadzie z Martą Kaczyńską i jej wspomnieniach o rodzicach.

13. POLITYCZNE zacietrzewienie przeniosło się na ludzi / Dorota Łosiewicz ; rozmowę przeprowadził Dawid Litka // Puls Jaworzna. – 2018, nr 1 (97), s. 13.